دریافت*پروژه ساخت اسکوربرد ورزشی*

|cbq34030205
هم اکنون فایل با موضوع پروژه ساخت اسکوربرد ورزشی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

ساخت اسکوربرد ورزشیكتابي كه در حال خواندن آن هستيد در مورد نحوه ي ساخت و نحوه ي عملكرد و توضيحات يك اسكوربرد ورزشي مي باشد. كه اين اسكوربرد قابليت استفاده در سالنهاي ورزشي را داراست حتماً از خود مي پرسيد اسكوربرد چيست؟ لازم به توضيح است كه ما هم زمانيكه به اين پروژه رسيديم آگاهي چنداني از آن نداشتيم و با كمي جستجو متوجه شديم كه افراد خيلي كمي هستند كه با اسكوربرد آشنا هستند و همين عامل باعث شد كه ما اطلاعات جامعي را فراهم آوريم كه با مطالعه آن بتوان شناخت كاملي از اسكوربرد را براي افراديكه اين كتاب را مطالعه مي كنند فراهم آورد.


از فصل اول درباره ي نحوه ي ساخت اسكوربرد و چارت عملكرد آن توضيح داده شده تا شما در ابتدا از عملكرد كلي آن مطلع شويد و در فصل دوم ليست كامل وسايل و قطعات الكترونيكي اسكوربرد و توضيحي در مورد قطعات الكترونيكي را مشاهده مي كنيد. در فصل سوم با برنامه ي نهايي پروگرم شده روي ميكرو آشنا مي شديد. و در فصل چهارم شما را با نقشه هاي عملي استفاده شده در اسكوربرد آشنا مي كنيم .


مختصري راجع به اسكوربرد: اين اسكوربرد قابليت نمايش يك ساعت با دورقم ثانيه و 3 رقم دقيقه و نمايش امتيازات دو تيم تا 3 رقم و نيز نشان دادن دوره ي بازي و نمايش پنالتي در بازي فوتبال با قابليت نشان دادن صحيح با خطا بودن پنالتي را دارا مي باشد كه ساعت آن قابليت start و pause را داراست و امتيازات گروه ها قابليت افزايش و كاهش را داراست و نيز قابليت رست كلي مي باشد.مطالب دیگر:
پاورپوینت گندزدایی آب با استفاده از اشعه فرابنفش (UV)پاورپوینت گزينشپاورپوینت گزارش دست آوردهاي اجراي طرح توسعه سوادآموزي در منطقه دشتياريپاورپوینت گزارش پژوهشي درس انفورماتيک پزشکيپاورپوینت گامی به سوی خلاصه سازی چکیده ایپاورپوینت کلیات استنادپاورپوینت کشمیرپاورپوینت کارگاه ثبت اختراعتحقیق شیرآلات بهداشتیپاورپوینت كنفرانس بين‌المللي گفتگوي اديان و فرهنگ‌هاي آسياييتحقیق آشنایی با پخت انواع شیرینیتحقیق مرگ و مير و صدمات ناشي از آسانسورها و پله برقي هاپاورپوینت قانون گریزیتحقیق طراحی قالب های آهنگری توسط نرم افزارهای CAD/CAMتحقیق استاندارد حسابداري‌ شماره‌ 1 (نحوه‌ ارائه‌ صورت هاي‌ مالي‌)تحقیق بازار و بازاریابیتحقیق استراتژي توسعه بازاريابي و بازاريابي تركيبيپاورپوینت قالب هاي شعر فارسيتحقیق بازاریابیپاورپوینت فضای فاز و انسامبل میکروکانونیکپاورپوینت فسفاتتحقیق آموزش الكترونيكي مفاهيم هندسي رياضي چهارم ابتداييتحقیق بررسی علمی شیر مادر و مقایسه آماری داروی متوکلوپرامید و قطره گیاهی شیرافزا در تحریک ترشح شیرپاورپوینت فرش تركمنتحقیق بررسی سطوح کود نیتروژن با پوشش گوگردی و اوره بر میزان خصوصیات رشدی، جذب عناصر، خصوصیات