دریافت*ترجمه مقاله ساخت و تولید آلومینیم*

ساخت و تولید آلومینیم,توصیف صنعت و فعالیت ها|cbq34030205
هم اکنون فایل با موضوع ترجمه مقاله ساخت و تولید آلومینیم آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

ساخت و تولید آلومینیم

توصیف صنعت و فعالیت ها

تولید آلومینیم همراه با فعالیت های معدن و مزیت های مربوط به هیدروکسید آلومینیم بوده است. در معدن (معمولا در نوع سطحی) سنگ معدن مربوط به هیدروکسید آلومینیم نسبت به یک سنگ شکن برطرف می گردد. سنگ معدن سنگ شکن شده سپس در انبار ذخیره می گردد که در نتیجه آماده برای تحویل دادن به یک واحد صنعتی آلومین می شود. در برخی از موارد، سنگ معدن به وسیله برخی از فرایندها مانند شستن، طبقه بندی کردن براساس اندازه سایز و جداسازی مایعات و جامدات ارتقا می یابد تا موادی که مورد نیاز نمی باشند مانند رس و سیلیکا برطرف گردند.

در واحد صنعتی آلومین سنگ معدن هیدروکسید آلومینیم علاوه بر این به اندازه ذراتی صحیح برای استخراج کردن موثر آلومین از طریق هضم کردن به وسیله مایع سدیم هیدروکسید شکسته می شود. بعد از برطرف شدن گل و لای قرمز (بخش نامحلول هیدروکسید آلومینیم) و جامدهای نرم و کوچک از فرایند مایع، کریستال های آلومینیم تری هیدرات رسوب می کنند و کیلن های چرخشی یا بستر فلئوریدی کلسیمی شده نسبت به تولید آلومین یا Al2O3 نیز سخت و رسوبی می گردند. برخی از فرایندهای آلومین شامل یک مرحله خالص شدن مایع می باشد.

آلومینیم اولیه به وسیله کاهش الکترولیتی آلومین ایجاد و تولید می شود. آلومین در حمام گداخته شده ترکیبات فلورید حل می گردد (الکترولیت) و یک جریان الکتریکی از طریق حمام عبور می کند که باعث می شود تا آلومین نسبت به آلومینیم مایع و اکسیژن حل گردد. اکسیژن با کربن در الکترود برای ایجاد کردن دی اکسید کربن و مونوکسید کربن واکنش می دهد. آلومینیم گداخته در انتهای سلول های مجزا یا گلدان ها جمع آوری می گردد و تحت شرایط خلا برطرف می گردد. دو روش حساس و برجسته برای گداخت آلومینیم وجود دارد که عبارتند از: از پیش سوزاندن و Soderberg. این مقاله بر روی روش از پیش سوزاندن متمرکز شده است که مرتبط با سازع شدن هوای کاهشی و موثر بودن و کارایی انرژی می باشد.

مواد خام مربوط به مرحله ثانویه تولید آلومینیم و تراش، قطعات نازک و پس مانده ها می باشد. تیمار قبلی تراش توسط شکستن، آبکش کردن، جداسازی مغناطیسی، خشک کردن و مانند آن برای برطرف کردن مواد نامطوب طراحی شده است که هم بر روی کیفیت آلومینیم و هم هوای ساطع شده اثر دارد. فرایند شایع برای تولید آلومینیم ثانویه گداخت آن در کیلن های چرخشی تحت یک پوشش نمکی می باشد. فرایندهای دیگر (گداخت در فلورانس تلقیحی) اساسا نیاز به نمک ندارد یا این کهنمک کمی را نیاز دارد و مرتبط با انرژی مورد تقاضای کمتر می باشد، اما آن ها تنها مناسب برای سایش در درجه بالا می باشند. بسته به کاربرد مطلوب، تصفیه شدن های دیگر ممکن است ضروری باشد. برای برطرف کردن منیزیم از مذاب، مواد خطرناکی مانند کلرین و هگزا کلری اتان اغلب مورد استفاده قرار می گیرد که ممکن است دی اکسین ها و دی بنزوفیوران ها را تولید نماید. بقیه روش ها با خطر کمتر مانند اضافه شدن نمک های کلروین در دسترس می باشند. زیرا این برای برطرف کردن عناصر آلیاژی شده مانند مس و روی از یک آلومینم ذوب شده دشوار می باشد، مجموعه مجزا شده و مورد فراهم شده و مجزا شده مربوط به درجات مختلف سایش آلومینیم ضروری می باشد. این مورد باید اشاره گردد که تولید آلومینیم ثانویه اساسا انرژی کنتری را در مقایسه با تولید اولیه مورد استفاده قرار می دهد- کمتر از 10 تا 20 گیگا ژول به ازای هر تن آلومینیم تولید شده در مقایسه با 164 گیگی ژول بر تن برای محصول اولیه.


مطالب دیگر:
📒پاورپوینت ديوار آكوستيك📒پاورپوینت ديافراگم، اجزاي الحاقي و زلزله سطح بهره‌ برداري📒پاورپوینت رم کولهاس Rem Koolhaas📒پاورپوینت در، پنجره، قاب و نرده در ساختمان📒پاورپوینت داوينچي📒تحقیق رشد اقتصادي در كشاورزي📒پاورپوینت سانتياگو كالاتراوا📒پاورپوینت قاچاق محصولات کشاورزی📒پاورپوینت سرطان پروستات📒تحقیق رابطه هوش هيجاني با سلامت رواني در بين دانشجويان دختر و پسر دانشگاه آزاد اسلامي واحد ابهر📒پاورپوینت سر و صدا📒پاورپوینت سيستم بسته بندي سه تايي (بسته بندي نمونه هاي عفوني)📒تحقیق بررسی استرس قبل از ازدواج در میان دانشجویان دختر رشته مشاوره و راهنمایی📒تحقیق رابطۀ حمایت اجتماعی با سلامت روانی در بین دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ابهر📒تحقیق طراحى تأسيسات مكانيكى برج تجارى به وسيله نرم افزارهاى DUCTSAZE و CARRIER به همراه محاسبات دستى📒تحقیق رابطه عزت نفس با منبع كنترل در بين دانشجويان دختر و پسر دانشگاه آزاد اسلامي واحد ابهر📒تحقیق طراحي پمپ هاي سانتريفوژ📒تحقیق بررسی سلامت عمومی و رضایت مندی شغلی (در شرکت های خدمات مسافری تهران)📒تحقیق بررسی رابطه بین هوش هیجانی و سلامت عمومی در بین جوانان سنی 20 ساله شهرستان ابهر📒تحقیق بررسي سلامت رواني سالمندان آسايشگاهي و غيرآسايشگاهي شهرستان ابهر📒تحقیق بررسی ارتباط ميان استرس هاي روزانه دانشجويان و سلامت عمومی آن ها📒تحقیق مقایسه هوش هیجانی بین دختران عادی و فراری 25 -15 ساله شهر تهران📒تحقیق حجاب و پوشش در عصر صفوی📒تحقیق مهارت شغلی مدیر آموزشگاه📒تحقیق مطالعه و بررسي كنترل و كيفيت انواع توليدات شركت نما نور