دریافت*طراحی و ساخت سردر دانشگاه علم و صنعت ایران*

طراحی و ساخت سردر دانشگاه علم و صنعت ایران|cbq34030205
هم اکنون فایل با موضوع طراحی و ساخت سردر دانشگاه علم و صنعت ایران آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


چکیده مقدمه طرح معماری قالب بندی ابعاد سازه طراحی سازه بارگذاری طرح اختلاط بتن خود تراکم آيين نامه هاي مورد استفاده براي انجام آزمايش ها نتیجه گیری منابع فهرست
چکیده طراحي و ساخت سازه هايي که مي توانند به عنوان سمبل مورد استفاده قرار گيرند از حساسيت خاصي برخودارهستند ؛ که سر در دانشگاه علم و صنعت ايران به عنوان اولين سر درب دانشگاهي پس از انقلاب و به مانند سر در دانشگاه تهران داراي چنين اهميتي مي باشد. به دليل پيچيدگي معماري سر در اصلي دانشگاه علم و صنعت ايران و به منظور حصول سطحي صاف و بدون نقص ، ضمن تامين مقاومت و دوام کافي ، از بتن خود متراکم استفاده شده است . بتن خود متراکم بتني است که در ضمن رواني زياد ، هيچگونه جداشدگي در آن اتفاق نمي افتد . اين نوع بتن ميتواند در مقاطعي که تجمع آرماتور زياد بوده و استفاده از قالب هاي پيچيده و خاص مد نظر است ، مورد استفاده قرارگيرد. اين مقاله سعي دارد گزارشي از طرح معماري ، محاسبات سازه اي ، به کارگيري بتن خود تراکم و همچنين نحوه ي اجراي سردر دانشگاه علم و صنعت ايران ارائه دهد.
مقدمه طرح معماري سردر دانشگاه علم و صنعت، پس از فراخوان و برگزاري مسابقه، انتخاب گرديد. اين طرح توسط اساتيد دانشکده معماري اين دانشگاه ارائه شده بود که حدود دوسال به دليل نبود بودجه، پروژه متوقف بود تا اينکه از طرف شهرداري تهران بودجه اي براي اجراي پروژه اختصاص داده شد.

مطالب دیگر:
🔥معرفی و آموزش انواع مختلف سیستمهای ترمز موجود در جهان۵ ( اجزای یک ترمزمغناطیسی(🔥مقايسه موتورهاي توربو شارژ و سوپر شارژ🔥مقدمه اي بر سيستمهاي هيدروليک و نيوماتيک ( هیدرولیک در ماشین آلات )🔥مقدمه ای برای طراحی قالبهای فلزی 🔥سيستم هاي انبار و تخليه 🔥وظايف سيستم سوخت🔥تعریف خوردگی🔥تعریف موتور🔥موتور دیزل 🔥موتور ماشين چگونه كار ميكند🔥موتورهای شش زمانه🔥موتورهای شش زمانه چگونه کار می کنند🔥نحوه کار کردن موتور ماشین 🔥نگرش كلي بر توربين‌هاي گاز 🔥نگهداری اتومبیل🔥نيروگاه گازي شيروان 🔥هیدرولیک🔥ECU 🔥صنعت‌ خودروسازي‌🔥یک موتور دورانی چگونه کار می کند موتورهای وانکل🔥توصیف آشکار سازهای نیمه هادی سه بعدی نوترونهای حرارتی🔥مروري بر پروژه پليمر ساختار نانوي R&D🔥نقطير🔥آب سنگین🔥ساخت مواد با روش ماشین